Coaching

„-Czy mógłbyś mi powiedzieć, w którą stronę mam stąd pójść? – zapytała Alicja

– Zależy to ( … ) od tego, w która stronę chcesz pójść – powiedział kot.

– Nie zależy mi na tym, w którą … – powiedziała Alicja.

– Więc nie ma znaczenia, w którą stronę pójdziesz. – powiedział kot. „

( ” Alicja w Krainie Czarów”. L. Caroll )

Co to jest coaching ?
Coaching to proces, który pomaga osobom lub organizacjom w lepszym tempie rozwoju i polepszeniu efektów działania. Coachowie pracują z klientami w zakresach związanych z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Dzięki coachingowi ustalisz konkretniejsze cele, optymalizujesz swoje działania, podejmiesz trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.

Co zapewni Tobie spotkanie z coachingiem ?
Profesjonalny coach zapewni Tobie nieustającą współpracę przygotowaną specjalnie w celu niesienia pomocy w osiąganiu satysfakcjonujących rezultatów w życiu zawodowym i osobistym. Coach pomoże poprawiać osiągnięcia i podnieść jakość życia. Poprzez słuchanie, obserwowanie i przystosowywania własnego podejścia do Twoich potrzeb. Dążąc do wydobycia rozwiązań i strategii z wnętrza. Wierząc, że klient jest z natury kreatywny, pełen pomysłów oraz posiada wszelkie potrzebne zasoby. Zadanie coacha
polega na wydobyciu tych umiejętności, zasobów i kreatywności, które już posiadasz.

Nasi coachowie:

Aleksandra Stanek

certyfikowany coach ICF ( International Coach Fedaration), ACC, Practciotner i Master NLP (NLP Connection, USA, dr Christina M. Hall ), terapeuta poznawczo-behawioralny (Centrum Terapii poznawczo-Behawioralnej), nauczyciel Mindfulness MBLC (Mindfulness Association, UK )

W jakich obszarach mogę pomóc ?
Każdy z nas staje czasami przed koniecznością odpowiedzi na pytanie: co dalej? Powody myślenia o zmianie mogą być różne. Dojrzewasz, zmieniasz się, razem z Tobą Twoje cele i potrzeby, warto więc je co jakiś czas weryfikować. Wymaga to jednak dyscypliny, świadomości siebie i swoich potrzeb oraz odwagi do ich realizowania.
Boimy się zmian i… nie ruszamy z miejsca. Zachęcam do tego, żebyś odważył/a się na zmiany. Są one niewątpliwie najbardziej inspirujące i wiele traci ten, kto się ich obawia. Mamy wszelkie zasoby, by działać skutecznie. Czasami może tylko nie wiemy, jak z nich skorzystać. Potrzebujemy nowej wiedzy, nowej perspektywy spojrzenia na zmiany, które i tak są przecież nieodłączną częścią naszego życia.


Co zyskasz ?
Zapraszam Cię na inspirujące spotkania indywidualne, które dadzą Ci nowe możliwości w realizowaniu Twoich celów i planowaniu życia. Nauczysz się jak zaplanować zmiany, jak formułować cele, by je osiągnąć, jak pozbyć się ograniczających przekonań, tak, żeby Twoje życie mogło być pełne pasji i spełnienia. Odważ się na zmianę. Jeżeli nie Ty, to kto, jeżeli nie TERAZ, to kiedy?


Do kogo jest kierowany coachig?
Coaching jest skierowany do osób poszukujących nowych rozwiązań w różnych obszarach swojego życia, ukierunkowanych na odkrywanie siebie i możliwości własnego rozwoju oraz świadomego i odpowiedzialnego oddziaływania na swoje życie.


Niektóre z obszarów w jakich pracuję:
wartości, misja życia
cele
motywacja
planowanie zmian
radzenie sobie ze stresem , wypaleniem zawodowym
równowaga praca-życie
poczucie własnej wartości
kariera zawodowa
relacje z innymi
radzenie sobie w trudnych sytuacjach życiowych
coaching zdrowia

Sesja Life-coaching: do 90 min – 250 zł
Sesja menedżerski: czas trwania i cena ustalane są indywidualnie

W celu umówienia się na sesję:
wyślij maila na adres – coaching@aleksandrastanek.pl

Na chwilę obecną lista oczekujących, czas oczekiwania na miejsce około 3 miesięcy.